טיפים

אם שמרת על הבריכה שלך מכוסה בתקופת החורף, אין בעיה לפתוח אותה מחדש בעונת הרחצה הקרובה. הכי חשוב, לא להסיר את הכיסוי של הבריכה שלך עד שניקית את האיזור סביב הבריכה. יש לטאטא או לשטוף עם צינור כל דבר שעלול להיכנס לבריכה שלכם ולכלך אותה. שנית, יש למלא את הבריכה שלכם עם צינור גינה. חברו כל מה שהיה מנותק קודם לכן. המים צריכים לזרום בסירקולציה לכן יש לפתוח את הברז הראשי. יש לבדוק את רמות החומציות במים, זה ייקח שבוע או יותר עד שיהיה ניתן לשחות במים. השאירו את המים זורמים והנמיכו מעט בכל יום עד שרמות החומציות במים יתאזנו.
זה תלוי בגודל הבריכה, הציוד הנדרש משתנה בהתאם לגודל הבריכה המבוקש. בבריכות שחיה של 40 מ``ר ומעלה העלות היא כ- 3500 ש``ח למ``ר כשמדברים על בריכות בטון אולם עלות של בריכה מתועשת תהיה כ- 1750 ש``ח למ``ר.
הקמה ובניה של בריכת בטון יכולה לקחת כ-60 ימים.
הקמה ובניה של בריכה מתועשת יכולה לקחת כ-10 ימים.
ההבדלים העיקריים הם במראה ובמחיר. המראה- בשנים עברו היה ניתן לראות הבדל משמעותי במראה אך עם הציוד החדשני של ימינו ועבודה מקצועית כמעט בלתי אפשרי לשים לב להבדל במראה שבין בריכת בטון לבריכה מתועשת. המחיר- בריכת שחיה מתועשת זולה משמעותית מבריכת שחיה מבטון.
מי בריכה צריכים להבדק באופן שוטף כדי לשמור על מים נקיים ובריאים לרחצה. באופן טבעי רמות ה PH (החומציות) בבריכה שלכם עולה. לשם הורדת רמות ה PH יש להשתמש בחומצת מלח, לשם העלאת רמות ה PH יש להשתמש בסודה. איך תדעו אם וכמה להוסיף? לפי כמות המים ותוצאות בדיקת החומציות שערכתם. להורדת רמת החומציות יש להוסיף 1 ליטר חומצת מלח בריכוז של 32% על כל 33 קוב מים כאשר התוצאה היא 8.2 PH. יש למדוד באמצעות כלי מדידה מדויק ולשפוך ליד מפזרי המים בזמן שהמשאבה עובדת.
בניית בריכה בביתך אינו דורש אישור בניה מיוחד, אחוזי הבנייה שברשותך אינם רלוונטים לבניית בריכת שחיה ביתית.
כן. ניתן לשמור על בטיחות הבריכה באמצעות כיסוי חשמלי לבריכה. הכיסוי סוגר בבטחה את בריכת השחיה ועמיד במשקלים גבוהים של עד 2 טון.
אם גילית קרע יש להחליפו מיד. ראשית יש להוריד את מפלס המים עד לגובה הקרע. במקרה שהקרע נמצא מתחת לגובה הסקימרים יש לסגור את הברזים ולהשאיר את יניקת הרצפה בלבד.
מכשיר מלח לבריכה נועד על מנת לייצב את רמת החומציות (PH) במים, להשמיד בקטריות ולשמור על מי בריכה בטיחותיים ובריאים לרחצה. המכשיר חייב לפעול כ-12 שעות ביום לפחות ו-8 שעות בלבד בתקופת החורף. בעזרת ערכת בדיקה ניתן לבדוק את רמות המלח במים ולפי התוצאות להוסיף מלח בהתאם. כמו כן יש לכוון את עוצמת המכשיר על מנת לגרום לעוצמת ייצור אופטימלית עבור הבריכה שלך.
צור קשר

בריכות שחיה ביתיות סווימי

 

טלפון ישיר 📞

072-372-6202

 

תחזרו אליי

צור קשר